Майстер-класс (Перше заняття)

   Вийти із зони комфорту. Доторкнутися до чогось нового. Спробувати свої сіли.А раптом не вийде? Чи буду я себе почувати в своїй тарілці? Чи буде до кого звернутися за допомогою?

Стандартні питання тих, хто тільки знайомиться зі світом скелелазіння. І ми тебе розуміємо: ми теж боялися починати, а може навіть знаходили тисячу причин, чому «ні», а не «так».

Тому у нас є готове рішення:

1) Програма адаптації. Спеціальні вправи для освоєння основ. Це дасть тобі впевненість в своіх силах.

2) Постійна підтримка тренерів. Поради, контроль кожного руху, захист від помилок. Відчуй повну безпеку.

3) Вибір формату. після вступного майстер-классу ти знайдеш більш підходящий варіант: приєднатися до секції однодумців або займатися індивідуально з тренером. Детальніше про розклад і абонементах ви можете подивитися тут

Якщо ти вперше вирішив спробувати скелелазіння, ми хочемо бути впевнені в тому, що ти отримаєш максимум позитивних емоцій від знайомства з цим унікальним спортом.
Не секрет, що скелелазіння - це завжди виклик, як фізично, так і ментально. Це одна з причин, чому ми його любимо і чому важливість вступного заняття складно переоцінити.

Наші вступні заняття охоплюють найбільш важливі аспекти безпеки і техніки скелелазіння, включаючи лазіння з верхньою страховкою, лазіння з автостраховку і боулдерінг.
Заплануйте свій візит заздалегідь. Перевірте наявність вільних місць в нашому календарі

Індивідуальні заняття - за попереднім записом
Тривалість: 60-90 хвилин з тренером.
Вікові обмеження: від 7 років.Що потрібно мати з собою:

   Візьміть зручний одяг, що не сковує рухи. Спеціальне Скелелазне взуття та мішечок з магнезією забезпечимо ми.

З повагою,
Команда ЦЕХа